| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Inputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van de media | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Mededeling | Hart revisie 5 of 7 protocol |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | Enkelwerkend: 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |
| Afmeting van de actuator | 2-12 inch |
| Materialen | Getropicaliseerd aluminium |
| Luchtvoorziening | 30 psi (2.1 bar |
| Ingangssignaal | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Luchtvoorziening | 1.4 tot 10,3 bar (20 tot 150 psig) |
| Beschermingsbeoordeling | IP66 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ° C tot 80 ° C (-40 ° F tot 176 ° F) |
| Communicatieprotocol | Hart 6/7 |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Opzettend Type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Opzettend Type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Inputsignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Impedantie | 500Ω (20mA gelijkstroom) |
| Leveringsdruk | 0.14~0.7Mpa |
| Slag | 10~150mm 0~90º |
| Luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4 |
| COMMUNICATION | FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Signal range | 4 to 20 mA |
| Minimum current | 3.6 mA for display 3.8 mA for operation |
| Deviation | ≤1 % |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| maatwerk ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | ND 9000 |
| Zeehonden | NBR, EPDM, FKM |
| Minimaal signaal | 3.6 mA |