| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +85 ° C (-67 ° F tot +185 ° F) |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Analog, Hart, Foundation Fieldbus, discrete I/O |
| Luchtverbruik | 0,3 SCFM (standaard); 0,075 SCFM (lage bloeding) @ 60 psi |
| Outputcapaciteit | 18 SCFM @ 60 psi (standaard/low-bleed-relais) |
| Diagnostiek | Ja |
| Max uitlaatdruk | 101 psig |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Leveringsmedia | Lucht, niet -corrosief gas |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Inputsignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Impedantie | 500Ω (20mA gelijkstroom) |
| Leveringsdruk | 0.14~0.7Mpa |
| Slag | Lineair type: 10~150mm, Roterend type: 0~90º |
| Luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Inputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Inputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Inputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Inputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |