| Het plaatsen Nauwkeurigheid | Typisch ±0.5% |
|---|---|
| De waaier van de klepslag | Typisch 20mm, 40mm, 60mm, of 100mm |
| Outputsignaal | Typisch 4-20mA of 0-10VDC |
| Steun | Verticale of Opgeschorte Opzettende Opties |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40°C aan +85°C |
| Haven | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewicht: Ong. Benaderend Gewicht 3582: 2,5 kg (5 |
| Levering vermogen | 100 sets per maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Fisher |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Nominale diameter | DN15 ~ DN400 |
| Nominale druk | PN16/25/40/63/100 |
| Bedrijfstemperatuur | -196°C tot 593°C |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage, lineair, snel openen |
| Nominale druk | PN16/PN25 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 200°C |
| Nominale diameter | DN15 ~ DN300 |
| Klep lichaamsmateriaal | Roestvrij staal |
| Verpakking Details | Houten doos + bescherming |
| Nauwkeurigheid | 0,01% hoogtepunt - schaal |
|---|---|
| Certificatie | Ce, CSA, FM, ATEX, IECEx, gost-r |
| Facultatieve Toebehoren | Drukmodules, Temperatuursensoren, Communicatie Kabels, PC-Software |
| Voeding | 9V de Batterijen van gelijkstroom 4 X 1.5V aa of Navulbare Batterij |
| Outputresolutie | 0,001 doctorandus in de letteren |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Vermogen | Nieuw |
| Voedingsluchtdruk | 140 tot en met 700 KPa |
| Inputsignaal | 4-20mA gelijkstroom |
| Classificatie van de behuizing | JIS C0920 Waterdicht, NEMA Type 4X, IP66 |
| Bescherming tegen corrosie | KS |
|---|---|
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Omgevingstemperatuur | - 30 °C tot +70 °C |
| Torsiewaaier | 10 Nm tot 32 000 Nm |
| Handwieloperatie | Handleiding |
| Modelnummer | DVC6200/ DVC2000/ DVC7k/ 3582i |
|---|---|
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Omgevingstemperatuur | - 30 °C tot +70 °C |
| Bescherming tegen corrosie | KS |
| Uitgangssnelheid | 4 tot 180 Rpm |
| Openingshoek | 24 tot 100° |
|---|---|
| Grootte | 1/4 NPT |
| Spanning | 24VDC |
| Nominale reizen | 7.5/15/30 |
| Afmeting van de actuator | 120/ 175/ 240/ 350/ 355/ 700/ 750 |
| Naam van het product | Azbil AVP300/301/302 slimme pneumatische ventielpositionair |
|---|---|
| Toepasselijke actuator | Pneumatische enkel- en dubbelwerkende, lineaire en roterende motoren |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Communicatiesysteem | HART6-communicatie |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA gelijkstroom |