| Data Interface | Wired |
|---|---|
| Communication Platform | HART |
| Standard Model | -20 To +80° |
| Control Range | 0-100% |
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| temperatuur van media | Lage temperatuur |
|---|---|
| Lichaamsontwerp | Kort patroon |
| Luchttoevoer | 1.4 tot en met 6.0 bar |
| Bijlage | Buizen- of wandbevestiging |
| Bedieningsmedia | Lucht/Gas/Vloeistof |
| Maat | 1 "tot 12" (25 tot 300 mm) |
|---|---|
| Ratings en verbindingen flengt | ANSI 600 - 2500 UNI -DIN 100 - 400; gelast: BW of SW |
| Drukbeoordeling | API 6A 10K of 15K in maten 1 "tot en met 6" |
| Lichaamsmaterialen | koolstofstaal; roestvrij staal; staal-moly |
| Actuators | Model 51/52/53 pneumatische zuiger; Model 87/88 Multi-Spring-opgestopt diafragma; cilinder |
| Bewaarplaats | ¥20 tot +70 °C |
|---|---|
| Versie | ANSI |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Blijvend Delen | 300 Reeksen Roestvrij staal, Nitronic 60 |
| Lichaamstype | Excentrische PARA-SEAL vlinderklep |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | 3" (80A) ~ 24" (600A) |
| Lichaamscategorie | ANSI-klasse 150~300, JIS 10K~20K |
| Vloeibare temperatuur | -196°C ~ +500°C |
| Verbindingen | Wafertype, geflensd (RF) |
| Operationeel drukbereik | ANSI 150 - 1500 |
|---|---|
| Stroom | Pneumatisch |
| Herhaalbaarheid | 0,1% |
| Poortgrootte | 1/8" NPT |
| Verpakking Details | Zoals vereist |
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58° F aan 185° F (- 50° C aan 85° C) |
|---|---|
| Het Effect van de leveringsdruk | 0,05% per Psi-Eenheid |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% Volledige Spanwijdte |
| Temperatuureffect | < 0=""> |
| Hoogtemperatuurmodel | 0 tot +100° |
|---|---|
| Merken | SAMSON |
| Instellingspunt | 4 tot 20 MA |
| Modelnummer | 4763 |
| Valve Trave | 3.6 tot 300 mm |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5% |
|---|---|
| Naam | Masoneilansvi FF |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% Volledige Spanwijdte |
| Overeenstemming/Lineariteit | ± 0,5% Volledige Spanwijdte |
| Het Effect van de leveringsdruk | 0,05% per Psi-Eenheid |
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58° F aan 185° F (- 50° C aan 85° C) |
|---|---|
| Het Effect van de leveringsdruk | 0,05% per Psi-Eenheid |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% Volledige Spanwijdte |
| Temperatuureffect | < 0=""> |