| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 4-20 DOCTORANDUS IN DE LETTERENhert |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Output Pressure | 0.1-10 bar |
|---|---|
| Protection Class | IP66 |
| Communication | HART 7/Foundation Fieldbus |
| Operating Temp | -52°C–185°F (-62°C–85°C) |
| Input Signal | 4-20mA + HART/Foundation Fieldbus |
| STRUCTURE | Vermindering van druk |
|---|---|
| Normen | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC Sec. VIII |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voltagetolerantie | ± 10% |
| Vochtigheidsgrenzen | 100% non-condensing relatieve vochtigheid |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | – 40 aan 85ºC (- 40 aan 185ºF) |
| Gewicht | 2 kg (4,5 pond) |
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Communicatieplatform | HART |
| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Grootte | DN15 tot DN300 |
| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Grootte | DN15 tot DN300 |
| Uitgangsmodules | P/P (3-15 psi) of I/P (4-20 Ma; Optioneel 10-50 Ma) |
|---|---|
| Lever druktolerantie | Tot 150 psi zonder externe regulator |
| Schok- en trillingsbehandeling | Tot 2 g en 500 Hz trillingsfrequentieondersteuning |
| Signaal split bereik | 2-, 3- of 4-weg splitbereik |
| Luchtverbruik | ~ 0,25 SCFM (stabiele toestand) / tot 0,31 SCFM (I / P -module) |
| Modelnummer | SVI1000 |
|---|---|
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Hoofdstuk | Laag koper en gechromeerd aluminium, ASTM A360 |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Basisfout | ± 1% |
|---|---|
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Controlesignaal | 4-20 mA |
| Type verbinding | Flanktype, interne draad, gelast |
| Inherente Kenmerken | Lineair |