| Herhaalbaarheid | ≤ 0,25% |
|---|---|
| Beheerslus | 4 tot 20 mA |
| Stabiliteit | ≤ 0,4% |
| Lineariteit | +/-1,25% |
| Communicatie | HART® |
| Ingangssignaal | 4-20 mA HART (belastingsspanning typisch 6,6 V) |
|---|---|
| Behuizing | Aluminium, enkelwerkend |
| Posities feedback | Potentiometer of contactloze sensor (NCS) |
| Slag-/rotatiebereik | 3-130 mm / 30-100° |
| Leerlucht | 1,4-7 bar, ISO 8573-1 Klasse 3 kwaliteit |
| Drukbereik | 5-100 psi (kPa 35-700), (0.35-7 bars) |
|---|---|
| Certificaties | CE, PED, CUTR, ATEX |
| De Classificatie van de inhamdruk | van 210 psi (1,5 MPa, 15 bar) het maximum |
| Aansluiting | 1/4 NPT |
| Verpakking Details | Steriliseerden de de uitvoer houten dozen voor buitenlandse handel, IPPC houten dozen en triplexdoze |
| Poort | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Naam van het product | Druk die Klep verminderen |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewichtsaluminium: 3,5 kg (7,7 pond) Roestvrij sta |
| Levering vermogen | 100 set / sets per maand |
| Plaats van herkomst | Singapore |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 3582i |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Werkcyclus | 100% ononderbroken classificatie |
| Type weergave | LCD -display |
|---|---|
| Temperatuurresolutie | 0,05 ° C |
| Communicatie -interface | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Gehechtheid | Pijp of muursteun |
|---|---|
| Opzettende positie | Rechtop, gecondenseerde drainage naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40… +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 1.8 kg |
| Eindstijl | FNPT |
|---|---|
| Normen en goedkeuringen | ASTM A126 Klasse B Body |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | gietijzer |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Mededeling | HART® gebieds communicatie protocol |
| Type van Verbinding | Met juk |
|---|---|
| Reizen | 15 of 30 mm |
| Reisbeperking | Tussen 10 en 100% van de geschatte reis |
| Materiaal | Staal |
| Handopheffing | 4 mm-hexuitdraaimoersleutel |