| Materiaal schijf | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gemiddelde temperatuur | -196 tot 425 °C / -320,8 tot 797 °F |
| Drukclassificatie | Klasse 125 tot klasse 300 |
| Structuur | Globe-klep |
| Motorkapmateriaal | Roestvrij staal |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -45~566℃ |
|---|---|
| Operationeel drukbereik | PN16-420 |
| Poortgrootte | 32-600 mm (1,26-23,62 inch) |
| Flens standaard | JIS B2201 JB/T79.1 ASME B16.5 HG20592 |
| Verbindingstype | Flenslas SW BW |
| Flens standaard | JIS B2201 JB/T79.1 ASME B16.5 HG20592 |
|---|---|
| Verbindingstype | Flenslas SW BW |
| Face to face | Standaard industriële afmeting |
| Lichaamsmateriaal | Carbonstaal roestvrij staal |
| Ontwerpstandaard | GB/T IEC internationale normen |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Garantie | 1 jaar |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58°F aan 200°F (- 50°C aan 93°C) |
| Het Effect van de leveringsdruk | 00,05% per psi |
| Relatieve luchtvochtigheid | 10 aan non-condensing 90% |
| Isolatieweerstand | Meer dan 10 G Ohm bij 50% RH |
| Accessoires | Solenoïde klep |
|---|---|
| Vermogen | 0.2-2.2KW |
| Lichaamsontwerp | Kort patroon |
| besturingsbereik | 0-100% |
| Temperatuur van de media | Lage temperatuur |
| Product name | Masonelian 21000 Series Globe Valves wirh SVI2 21123121 positioner and 87/88 actuator |
|---|---|
| Model | 21000 |
| Size | 3/4" through 8" |
| SUPPLY | Pneumatic |
| Brand | Masonelian |
| Communicatieprotocol | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Gegevensinterface | bedraad |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
| temperatuur van media | Lage temperatuur |
|---|---|
| Lichaamsontwerp | Kort patroon |
| Luchttoevoer | 1.4 tot en met 6.0 bar |
| Bijlage | Buizen- of wandbevestiging |
| Bedieningsmedia | Lucht/Gas/Vloeistof |
| Data Interface | Wired |
|---|---|
| Communication Platform | HART |
| Standard Model | -20 To +80° |
| Control Range | 0-100% |
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |