| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
|---|---|
| Communicatieplatform | HART |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
| Productnaam | SVI1000 |
| 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) | nieuw en van oorsprong |
| Gastoevoerdrukbereik | 140 tot en met 700 KPa |
|---|---|
| Outputkenmerken | Lineariteit |
| Toepassingsscenario | Water, stoom, gas, enz. |
| Certificeringen | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Kritieke Dienst | Vuile dienstverlening, erosie |
| Verpakking Details | Karton + Houten Kist + Bescherming |
|---|---|
| Levertijd | 45-60 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 1000 eenheden per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Type | Mouwregelventiel |
|---|---|
| Maat | 1-1/2" ~ 20" |
| Drukclassificatie | ANSI-klasse 150 ~ 2500 |
| Lichaamsmateriaal | Koolstofstaal, roestvrij staal, legeringsstaal, duplex staal |
| Trimmateriaal | Roestvrij staal, legeringsstaal, dubbelstaal |
| Bescherming | IP66 |
|---|---|
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Luchttoevoerdruk | 1,4 tot 7,0 bar |
| Gewicht van de kleppositionering | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Verpakking Details | Kartonnen doos/houten kist |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Toepassing | alle pneumatische actuators |
| Restrictor verhouding | Regelbaar |
| Trillingsweerstand | Volgens EN 837-1 |
| Brandnaam | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3730-3 Positioner |
| Producten | instelmechanisme |
| Communicatie | HART Communications |
| Beheerslus | 4 tot 20 mA |
| I/O aantal | 1, 16, 8, 32, 256, 64, 128 |
|---|---|
| Pakket | 100% origineel pakket |
| Communicatie -interface | Modbus, CC-Link, Modubus, Profibus, I/O-link, CAN-bus, DeviceNet, EtherCAT, Rs485 |
| Geheugen | ROM, Fram, FLASHGEHEUGEN, Ram, Datageheugen, I/O-geheugen, EPROM, EEPROM |
| Type | PLC EtherCAT koppelmodule |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Modelnummer | SVI1000 |
| Communicatieplatform | HART |
| Gewicht | 2 kg (4,5 pond) |
| Aanhangsel | Buizen- of wandbevestiging |
|---|---|
| Opzettende positie | Verticaal, condensat afvoer naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40... +60°C |
| Materiaal | staal |
| Gewicht, ong. | 10,8 kg |