| Werktemperatuurgrenswaarden | -40 tot 82°C |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Gevoeligheid | Een verandering van 10% in het aanbod |
| Hysteresis | 0.75% van de uitslagspanne |
| Media | Lucht |
| Garantie | 1 Jaar |
|---|---|
| Modelnummer | 3200MD |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| De Druk van de luchtlevering | 140 aan 700kPa |
| Elektroverbindingen | 1/2 NPT interne draad |
| Productnaam | Instelmechanisme van Azbil het slimme pneumatische instelmechanismen AVP300/301/302 |
|---|---|
| Merk | AZBIL |
| Model | AVP300/301/302 |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Brandnaam | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3730-3 Positioner |
| Producten | Positioner |
| Communicatie | HART Communications |
| Beheerslus | 4 tot 20 mA |
| Temperatuurbereik | -52 tot 85°C (-61,6 tot 185°F) |
|---|---|
| Producten | Positioner |
| Stabiliteit | ≤ 0,4% |
| Resolutie | ≤ 0,25% |
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Stroom capaciteit | Cv 0.5-20 |
|---|---|
| Vervoerkracht | 4 tot 20mA, lusgevoed |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
| Stroombron | Lokaal |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| De Classificatie van de toegangsbescherming | IP66 |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| Normale werktemperatuurbereik | 30 °C tot 85 °C (standaardtype), 40 °C tot 85 °C (laagtemperatuurtype) |
| Mededeling | HART 7 |
|---|---|
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| Omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Ingangssignaal | 4 tot 20 mA DC constante stroom bij 30 VDC |
|---|---|
| Devel druk | 0,3 bar (5 psi) boven actuatorvereiste |
| Leveringsmiddel | Lucht of Aardgas |
| Onafhankelijke lineariteit | ±2 procent van het uitgangssignaalbereik |
| Hysterese | 0,6 procent van de overspanning |
| Toepassing | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| Temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Gemiddelde druk |
| Macht | Pneumatisch |