| Materiaal | Koolstofstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Klepgrootte | Nps1-20 |
| Actuator | Pneumatisch en Eletric |
| Verpakking Details | Standaardverpakking voor overzees en luchtschip |
| Levertijd | 90 dagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| type van de klep | Regelklep |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Naam van het product | Verwijderde digitale klepcontroleur |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Product Name | Neles ND7000 ND9000-serie digitale ventiel positioner |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| type van de klep | Regelklep |
| Certificaties | CRN, CUTR, Diffuse emissie, PED, geschikt SIL |
|---|---|
| De kritieke Dienst | Lawaaivermindering, Eroderende Cavitatie, Zwakstroom, de Corrosieve, Algemene Dienst |
| Stroomkenmerken | Gelijk Percentage, Lineaire, Speciale Karakterisering |
| Materiaal | Koolstofstaal, Roestvrij, Duplex, Legering |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Bewaarplaats | ¥20 tot +70 °C |
|---|---|
| Versie | ANSI |
| Controlelop | 4 tot 20 MA |
| Explosiebestendig type | EX IA IIC T5/T6 |
| Blijvend Delen | 300 Reeksen Roestvrij staal, Nitronic 60 |
| Klepaandrijving | Handmatige reset, solenoïde - rechtstreeks optreden |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal | Roestvrij staal |
| media | Lucht en water |
| Pijp/Havengrootte | 1/4 " |
| Poorttype | Nptf |
| Ingangssignaal | 4 tot 20 mA DC constante stroom bij 30 VDC |
|---|---|
| Devel druk | 0,3 bar (5 psi) boven actuatorvereiste |
| Leveringsmiddel | Lucht of Aardgas |
| Onafhankelijke lineariteit | ±2 procent van het uitgangssignaalbereik |
| Hysterese | 0,6 procent van de overspanning |
| Kleptype | Diafragma-klep |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas |
| Ingangssignaal | Pneumatisch |
| Max uitlaatdruk | 50 psi |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Type | Elektro Pneumatisch Klepinstelmechanisme |
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
| Veiligheidscertificatie | NUL |
| Modelnummer | 3730 |
|---|---|
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| Elektroverbinding | 1/2-14 NPT-leidingverbinding |
| Communicatie | HART® |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |