| Materiaal | koolstofstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| GROOTTE | Nps1-20 |
| Actuator | Pneumatisch |
| Verpakking Details | Standarverpakking voor overzeese en luchtverzending |
| Levertijd | 90 dagen |
| Basisfout | ± 1% |
|---|---|
| Verbindingen | Flanken |
| Controlesignaal | 4-20 mA |
| Nominale druk | PN1,6~42MPa ANSI 150~2500LB |
| Verpakking | PFA, doorzichtig, gesmolten |
| Naam van het product | datatransportbesturingklep |
|---|---|
| Type | Vleugelkleppen |
| Merknaam | Keystone |
| Model | GRW |
| Grootte | DN15 tot DN100 |
| Naam van het product | datatransportbesturingklep |
|---|---|
| Type | Vleugelkleppen |
| Merknaam | Keystone |
| Model | F9 |
| Grootte | DN15 tot DN100 |
| product name | Flow control valve |
|---|---|
| Type | Vleugelkleppen |
| Merknaam | Keystone |
| Model | F9 |
| Size | DN15 to DN100 |
| Type voorwerp van het apparaat | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Modelnummer | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protocol | HERT |
| Toepassing | Elektropneumatische kleppositionator |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Structureel ontwerp | digitale, elektropneumatische klepstandsteller |
| Werkingsmodus | Enkelwerkend, dubbelwerkend |
| Montagepositie | Elk |
| Opties instellen | Via display en drukknoppen |
| Materiaal | Aluminium, Staal, Roestvrij staal |
|---|---|
| Bescherming | IP66 |
| Vochtigheidswaaier | – 40 aan 85ºC (- 40 aan 185ºF) |
| Klepgrootte | 1/22 Duim |
| Outputsignaal | 0-15psi |
| Toebehoren | Overbelastingsbescherming, Handverrichting, Beschermende Dekking, en Overgangsplaat |
|---|---|
| Het plaatsen Nauwkeurigheid | Typisch ±0.5% |
| De waaier van de klepslag | Typisch 20mm, 40mm, 60mm, of 100mm |
| Steun | Verticale of Opgeschorte Opzettende Opties |
| Outputsignaal | Typisch 4-20mA of 0-10VDC |
| Verbinding | Flanke, klem, draad, gezond verstand draad |
|---|---|
| Naam van het product | Flowserve valve positioner |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SS304, SS316 of op maat |
| Precisiteit | ±1%, ±1,6% |