| Poort | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Naam van het product | Druk die Klep verminderen |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewichtsaluminium: 3,5 kg (7,7 pond) Roestvrij sta |
| Levering vermogen | 100 set / sets per maand |
| Plaats van herkomst | Singapore |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 3582i |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Werkcyclus | 100% ononderbroken classificatie |
| Type weergave | LCD -display |
|---|---|
| Temperatuurresolutie | 0,05 ° C |
| Communicatie -interface | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -40°C tot +85°C |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (optioneel) |
| Herhaalbaarheid | ≤0,5% |
| Bescherming van de behuizing | IP66/NEMA 4x |
| Luchtverbruik | Ontwerp met laag verbruik |
| Ingangssignaal | 4-20 ma |
|---|---|
| Devel druk | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Bescherming van de behuizing | IP66/NEMA 4x |
| Herhaalbaarheid | ≤0,5% |
| Gehechtheid | Pijp of muursteun |
|---|---|
| Opzettende positie | Rechtop, gecondenseerde drainage naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40… +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 1.8 kg |
| Eindstijl | FNPT |
|---|---|
| Normen en goedkeuringen | ASTM A126 Klasse B Body |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | gietijzer |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Levering | Pneumatisch systeem |
|---|---|
| Drukbereik | 0.01-0.8Mpa |
| Bescherming | Stofdicht Waterdicht |
| Operatie | Handmatige drainage |
| Nauwkeurigheid | hoge precisie besturing |
| Levering | Pneumatisch systeem |
|---|---|
| Drukbereik | 0.01-0.8Mpa |
| Bescherming | Stofdicht Waterdicht |
| Operatie | Handmatige drainage |
| Nauwkeurigheid | hoge precisie besturing |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Mededeling | HART® gebieds communicatie protocol |