| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Structureel ontwerp | digitale, elektropneumatische klepstandsteller |
| Werkingsmodus | Enkelwerkend, dubbelwerkend |
| Montagepositie | Elk |
| Opties instellen | Via display en drukknoppen |
| Vochtigheidswaaier | – 40 aan 85ºC (- 40 aan 185ºF) |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ±0.2% van Spanwijdte |
| productnaam | Het Instelmechanisme van de controleklep |
| Slaglengte | 0100mm |
| Gewicht | 2KG |
| Toepassing | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| Temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Gemiddelde druk |
| macht | Pneumatisch |
| Naam van het product | KOSO EPA801 slimme positioner elektropneumatische positioner |
|---|---|
| Merk | KOSO |
| Model | EPA801 |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Positioner |
| Toepassingsscenario | Water, stoom, gas, enz. |
|---|---|
| Temperaturen | -196°C tot 600°C (-321°F tot 1112°F) |
| Hysteresis | < 0,3% |
| Actuator materiaal | Aluminiumlegering |
| Valve-instellingspunt | 4-20mA, 450 Ohm Invoerweerstand |
| Beschermingsklasse | IP66 |
|---|---|
| Producttype | Kleppositie |
| Spanningstolerantie | ± 10% |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Druk plaatsende waaier | 5-100 psi (0.35-7 bars) |
| Veiligheidseigenschappen | Overvoltagebescherming, Omgekeerde Polariteitsbescherming, Kort:sluitenbescherming |
|---|---|
| Programmability | Programmeerbaar door de Software van FoxCom of PC- |
| Facultatieve Toebehoren | Drukmodules, Temperatuursensoren, Communicatie Kabels, PC-Software |
| Machtsoutput | 24V Nominale gelijkstroom, 20 Maximum doctorandus in de letteren |
| Hellingsfunctie | User-defined Hellingsfunctie met Regelbare Tijd |
| Product Name | Flowserve 520MD Digital Valve Positioner |
|---|---|
| Humidity | 0-100% Non-condensing |
| Voltage supply (maximum) | 30 VDC |
| Weight of valve positioner | 3.5 kg |
| Repeatability | < 0.25% |
| Aanhangsel aan | Lineaire actuator, enkelwerkend |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Druk plaatsende waaier | 5-100 psi (0.35-7 bars) |
| Aangepaste ondersteuning | OEM |
| Diagnose | Ja |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |