| nominale diameter | DN15~DN600 |
|---|---|
| Basisfout | ± 1% |
| Voering | PFA, doorzichtig, gesmolten |
| Inherente Kenmerken | Lineair |
| Regelsignaal | 4-20 ma |
| nominale diameter | DN15~DN600 |
|---|---|
| Basisfout | ± 1% |
| Voering | PFA, doorzichtig, gesmolten |
| Inherente Kenmerken | Lineair |
| Regelsignaal | 4-20 ma |
| naam | De controleklep van Flowservetap opgezette kogelkleppen VW1 met 520MD+-het instelmechanisme van de c |
|---|---|
| Kleptype | Kogelkraan |
| model | VW1 |
| merk | Valbart |
| Subtype | Tap-opgezet |
| Verbind | Geschroeft |
|---|---|
| Trillingsweerstand | Volgens EN 837-1 |
| Temperaturen | -10°C tot 200°C (14°F tot 392°F) |
| Lichaamsstijl | Hoek |
| Standaard | API600 ASME B16.34 |
| Productnaam | China Quick-Change pneumatische regelklep met één zitplaats |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Laagtemperatuur, hoogtemperatuur, andere |
| Media | Meerdere media |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
| Nominale druk | Klasse 150;PN10,16,20,25 |
| Verbindingstype | Stomplas, van een flens voorzien |
|---|---|
| Stroompad | S-vormig stromingspad met lage drukval |
| Bereikbaarheid van de stroom | 50:1 hoge bereikbaarheid |
| Stroomkenmerk | Voldoet aan de GB/T 4213-2008-norm |
| Nauwkeurigheid van de controle | Hysterese en basisfout ≤1,5% met klepstandsteller |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal, aluminium |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | 0-10 bar |
| Stroom | Pneumatisch |
| Productnaam | Originele Flowserve positioner UAS Logix 3200 MD Pneumatische digitale kleppositioner met veel voorr |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 55 ° C (-4 tot 122 ° F) |
| Productnaam | Fisher DVC6200 ventielpositionair en China pneumatische regelklep |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Toepassing | Verpakking met lage uitstoot van klieren |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -196 tot 400°C |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Controlesignaal | 4-20 mA |
| Typ van de klep | Regelklep |