| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per psi |
| Isolatieweerstand | Meer dan 10 G Ohm bij 50% RH |
| Snelle tijdelijke burst | Geen effect bij 2 kV |
| relatieve vochtigheid | 10 tot 90% niet-condenserend |
| Drukwerk | Kan op maat afdrukken |
|---|---|
| Grootte van het product | andere |
| Doorvoer | 3Gbps |
| Kleur | RGBW |
| Maximaal bereik | 2700 mm |
| Communicatieprotocol | HART 7 |
|---|---|
| Maximumoutputdruk | 145 psig |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Ingangssignaal | 4-20 mA DC, 24 VDC |
| Mediavoorziening | Lucht of Aardgas |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | Ja |
| Devel druk | 1,4-8 bar / 20-115 psi |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | DVC6200 |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Colour | Grey |
|---|---|
| Mode of action | Double Acting |
| Repeatability | ≤0 .25% |
| Temperature | -40 ° +85° |
| Supply media | Air Oil Gas |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel optreden |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,25% |
| temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Leveringsmedia | Luchtgas |
| Communicatieprotocol | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Omgevingstemperatuurbereik | -40°C tot +80°C (-40°F tot +176°F) |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Maximale uitlaatdruk | 145 psig |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Toepassing | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | legering |
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Kracht | Hydraulische |