| Inputsignaal | 4~20mA |
|---|---|
| Maximale druk | 100psi |
| Modelnummer | 3800SA |
| Externe delen | Roestvrij staal 1.4571 en 1.4301 |
| Gewicht | 2KG |
| garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Opzettend Type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Subtype | Digitaal |
|---|---|
| Naam van het product | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Verzendingswijzen | DHL |
| Terugkoppeling | Met feedback |
| Temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Interne impedantie | 500Q (20mA gelijkstroom) |
| De drukwaaier van de inputlucht | 0.14~0.7Mpa |
| Reiswaaier | 10~150mm (rechte slag), 0~90°C (hoekige slag |
| De grootte van de luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4, G1/4 |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Opzettend Type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 - 7,0 bar (20 - 100 psi) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~+80 ℃ (-22 ~+176 ° F) |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Min./ Max.Current | 3,6 ma/ 50 ma |
| Lichaamsmateriaal | Aluminium |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van de media | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Model | 3730-3 |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten karton |
| Levertijd | 2-3 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 99 |