| Huismateriaal | Aluminium OF roestvrij staal |
|---|---|
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vochtigheid | Klasse 1 |
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 185 ° F (-50 ° C tot 85 ° C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per PSI -eenheid |
| ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% volledige spanwijdte |
| Temperatuureffect | <0,005% /° F typisch; -40 ° F tot 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelnummer | 3582i |
| EX | Ex ia IIC T4 |
|---|---|
| Modelnummer | 3800SA |
| Bewijs | IP66 |
| Garantie | 1 jaar |
| Externe delen | Roestvrij staal 1.4571 en 1.4301 |
| Modelnummer | ND7000 |
|---|---|
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Spanning max. | 30VDC |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Torsiewaaier | 10 Nm tot 32 000 Nm |
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Versie voor langere looptijd | S2 - 30 minuten werk |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| EX | Ex ia IIC T4 |
|---|---|
| Maximale druk | 100psi |
| Garantie | 1 jaar |
| Bewijs | IP66 |
| Modelnummer | 3800SA |
| Uitgangssnelheid | 4 tot 180 Rpm |
|---|---|
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Bescherming tegen corrosie | KS |
| Bescherming van zeehonden | IP68 |
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Ingangssignaal | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Luchttoevoer | 1.4 tot 10,3 bar (20 tot 150 psig) |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 80°C (-40°F tot 176°F) |
| Communicatieprotocol | Hart 6/7 |
| Productnaam | Topworx PD -serie Smart Valve Positioner |
|---|---|
| Configureerbare alarmen | (PD100) Nee; (PD200) Ja |
| Luchtstoornisdruk | 2.8 tot 8 bar (40 tot 116 psi) |
| Actuatoractie | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Temperatuurbereik | -40 ° C tot +65 ° C (-40 ° F tot +149 ° F) |