| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Communicatieplatform | HART |
| Productnaam | Masonelian 21000-serie bolkleppen met SVI2 21123121 klepstandsteller en 87/88 actuator |
|---|---|
| Model | 21000 |
| Grootte | 3/4“ door 8“ |
| Levering | Pneumatisch |
| Merk | Masonelian |
| Communication Platform | HART |
|---|---|
| Type | Digital Valve Positioner |
| Supply pressure | 20 - 100 Psi (1.4 – 7 Bar) |
| Warranty | 1 Year |
| Shell material | Industrial Aluminum Housing |
| SHIPPING WAY | FedEx UPS Express DeliverFedEx DHI |
|---|---|
| Memory | ROM, Fram, FLASH MEMORY, Ram, Data Memory, I/O Memory, EPROM, EEPROM |
| I/O Number | 1, 16, 8, 32, 256, 64, 128 |
| Type | PLC EtherCAT Coupler Module |
| Package | 100% Original Package |
| Feedback | Met feedback |
|---|---|
| Leveringsmedia | Luchtoliegas |
| Modelnummer | Fisher DVC6200 |
| Herhaalbaarheid | ≤0,25% |
| Subtype | Digitaal |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | – 40 aan 85ºC (- 40 aan 185ºF) |
| Gewicht | 2 kg (4,5 pond) |
| Vochtigheidsgrenzen | 100% non-condensing relatieve vochtigheid |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Uitgangsmodules | P/P (3-15 psi) of I/P (4-20 Ma; Optioneel 10-50 Ma) |
|---|---|
| Lever druktolerantie | Tot 150 psi zonder externe regulator |
| Schok- en trillingsbehandeling | Tot 2 g en 500 Hz trillingsfrequentieondersteuning |
| Signaal split bereik | 2-, 3- of 4-weg splitbereik |
| Luchtverbruik | ~ 0,25 SCFM (stabiele toestand) / tot 0,31 SCFM (I / P -module) |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Communicatieplatform | HART |
| Verpakking Details | Verpakking |
|---|---|
| Levertijd | 2-3 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 99 |
| Merknaam | Spirax Sarco |
| Communicatieprotocol | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Uitgangssignaal | Pneumatisch (naar actuator) |