| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2-21123111 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2-21123111 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2-22123121 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartonnen doos/niet-dunne houten doos |
|---|---|
| Merknaam | FOXBORO |
| Modelnummer | Foxboro Srd991 |
| Document | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Productnaam | Instelmechanisme van Azbil het slimme pneumatische instelmechanismen AVP300/301/302 |
|---|---|
| Merk | AZBIL |
| Model | AVP300/301/302 |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Productnaam | samson Type 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 van instelmechanismeklep en digitaal instelmechanisme |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | 3730 |
| Matriaal | Het staal van aluminium/stainless |
| Klepstijl | Positioner |
| Brandnaam | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3730-3 Positioner |
| Producten | Positioner |
| Communicatie | HART Communications |
| Beheerslus | 4 tot 20 mA |
| Brandnaam | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3730-3 Positioner |
| Producten | Positioner |
| Communicatie | HART Communications |
| Beheerslus | 4 tot 20 mA |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Type | Positioner |
| Voedingsdruk | 150 PSI |
| Verbinding | Flanke, klem, draad, gezond verstand draad |