| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2-21113111 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2-22123121 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
| Levensduur batterij | Ong. 30 Uren Ononderbroken Gebruik bij 20 doctorandus in de letterenoutput |
|---|---|
| Toebehoren | Het dragen Geval, Testlood, Krokodilleklemmen, Gebruikershandleiding, Certificaat van Kaliberbepalin |
| Machtsoutput | 24V Nominale gelijkstroom, 30 Maximum doctorandus in de letteren |
| Facultatieve Toebehoren | Drukmodules, Temperatuursensoren, Communicatie Kabels, PC-Software |
| Voeding | 9V de Batterijen van gelijkstroom 4 X 1.5V aa of Navulbare Batterij |
| Brandnaam | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3730-3 Positioner |
| Producten | Positioner |
| Communicatie | HART Communications |
| Beheerslus | 4 tot 20 mA |
| Communication Platform | HART |
|---|---|
| Ambient Temperature Range | -40°C To +83°C (-40°F To +182°F) |
| Maximum Outlet Pressure | 150 Psi |
| Control Range | 0-100% |
| Data Interface | Wired |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
|---|---|
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Voorwaarde | Nieuw en oorsprong |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, NATUURGAS Certified |
| Garantie | Een jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM |
| Modelnummer | 3200MD |
| Temperatuur van Media | Lage Temperatuur |
| Toepassing | Algemeen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM |
| Modelnummer | 3200MD |
| Temperatuur van media | Lage temperatuur |
| Toepassing | Algemeen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | D30 |
| Outputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Gewicht | 1,8 KG |
| Toebehoren | Het dragen Geval, Testlood, Krokodilleklemmen, Gebruikershandleiding, Certificaat van Kaliberbepalin |
|---|---|
| Machtsoutput | 24V Nominale gelijkstroom, 30 Maximum doctorandus in de letteren |
| Outputresolutie | 0,001 doctorandus in de letteren |
| Voeding | 9V de Batterijen van gelijkstroom 4 X 1.5V aa of Navulbare Batterij |
| Vertoning | LCD Vertoning, 2 Lijnen X 16 Karakters |