| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 185 ° F (-50 ° C tot 85 ° C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per PSI -eenheid |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% volledige spanwijdte |
| Temperatuureffect | <0,005% /° F typisch; -40 ° F tot 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Inputsignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Impedantie | 250±15Ω |
| Leveringsdruk | 0.14~0.7Mpa |
| Slag | 10~150mm 0~90º |
| Luchtverbinding | P (NPT) 1/4 |
| Communicatieplatform | In een deksel |
|---|---|
| Type | Digitale kleppositieer |
| Devel druk | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal van de schaal | Industriële aluminiumbehuizing |
| Communicatieplatform | In een deksel |
|---|---|
| Type | Digitale kleppositieer |
| Devel druk | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal van de schaal | Industriële aluminiumbehuizing |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
|---|---|
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Modelnummer | SVI1000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Aanhangsel | Buizen- of wandbevestiging |
|---|---|
| Montagepositie | Verticaal, condensat afvoer naar beneden |
| omgevingstemperatuur | -40... +60°C |
| materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 10,8 kg |
| Gewicht van de kleppositionering | 2,5 kg (5,5 lb) |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 1,4 tot 7,0 bar |
| Bescherming | IP66 |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Verpakking Details | Kartonnen doos/houten kist |
| Productnaam | samson Type 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 van instelmechanismeklep en digitaal instelmechanisme |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | 3730 |
| Matriaal | Het staal van aluminium/stainless |
| Klepstijl | Positioner |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
|---|---|
| Maximumafzetdruk | 150 PSI |
| Verbinding | ISO 5211 |
| Luchtvochtigheid | 10 aan Non-condensing 95% |
| Verpakking | Zonder |
| INGANGSWEERSTAND | 400 Wmax/20 mA |
|---|---|
| Goedkeuringsinstanties | Intrinsiek veilige CCC |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Trillingseigenschappen2G bij 5 tot 400 Hz | 2G bij 5 tot 400 Hz |
| Invoer | 4 tot 20 mA HART-communicatie |