| Productnaam | KOSO-de Bolkleppen van de controleklep 220C met 6400RB, 6500RA, Pneumatische het type van 7300RB Act |
|---|---|
| Merk | Koso |
| Model | 220C |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Sollicitatie | Algemeen |
| Stroom | Pneumatisch |
| temperatuur van media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur |
| Structuur | Controle |
| Operating Pressure | 2.7 Bar (40 Psig)~12 Bar (174 Psig) |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Normen | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC Sec. VIII |
| Structure | Pressure Reducing |
| Diameter Nominal | 2.5 |
| Operating Pressure | 2.7 Bar (40 Psig)~12 Bar (174 Psig) |
|---|---|
| Voltage Tolerance | ±10% |
| producttype | Valvepositie |
| Aanhangsel aan | Lineaire actuator, enkelwerkend |
| Nominale diameter | 2.5 |
| Ingangssignaalopties | 4-20 mA (analoog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 3-7 bar |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Nauwkeurigheid | ≤ 0,25 % |
| Temperatuurbereik | -52 °C tot +85 °C (-62 °F tot +185 °F) |
| Bijlage | Weerbewijs |
|---|---|
| Vermogen | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Actie | Eén / twee-acting |
| Leveringsdruk | 140~800kPa (1.4~8bar, 20~116psi) |
| Modelnummer | SHP |
|---|---|
| Werktemperatuurbereik | -55°C / +85°C |
| De waaier van het inputvoltage | 10-30V (Ex Ia) / 18-30V (Ex D) / 17V-30V |
| Garantie | 1 jaar |
| Vermogen | Nieuw |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
|---|---|
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Werkende vochtigheidswaaier | 5~95% R.H. ((niet gecondenseerd) |
|---|---|
| Actie | Kies/Dubbel uit |
| Modelnummer | 5000 kgp |
| Inputsignaal | 4~20mADC |
| Garantie | 1 jaar |
| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2-21113111 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |