| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| voeding | 4-20 mA |
| Verbindingen (Supply and Actuator) | 1/2 "NPT |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5% Volledige lengte |
| Kleptype | Regelklep |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Klepgrootte | NPS 6, NPS 8, NPS 10, NPS 12, NPS 16 |
|---|---|
| Afsluitingsklasse | Klasse IV (FCI 70-2), Klasse VI (FCI 70-2) |
| Het Type van procesverbinding | Flens |
| Drukklasse | ASME |
| Werkende Temperatuur | Lage Temperatuur (- 40F), Op hoge temperatuur (250F) |
| Stroombron | Pneumatisch, Hand |
|---|---|
| Handeling | Lineaire lente-terugkeer, |
| Structuur | Controle |
| Sollicitatie | Algemeen |
| Garantie | 1 jaar |
| Verbinding | Flanke, klem, draad, gezond verstand draad |
|---|---|
| Diameter Nominal | 2.5 |
| Standards | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC Sec. VIII |
| Aangepaste ondersteuning | OEM-producten |
| Aanhangsel aan | Lineaire actuator, enkelwerkend |
| Productnaam | KOSO-de Bolkleppen van de controleklep 220C met 6400RB, 6500RA, Pneumatische het type van 7300RB Act |
|---|---|
| Merk | Koso |
| Model | 220C |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Sollicitatie | Algemeen |
| Stroom | Pneumatisch |
| temperatuur van media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur |
| Structuur | Controle |
| Operating Pressure | 2.7 Bar (40 Psig)~12 Bar (174 Psig) |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Normen | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC Sec. VIII |
| Structure | Pressure Reducing |
| Diameter Nominal | 2.5 |
| Operating Pressure | 2.7 Bar (40 Psig)~12 Bar (174 Psig) |
|---|---|
| Voltage Tolerance | ±10% |
| producttype | Valvepositie |
| Aanhangsel aan | Lineaire actuator, enkelwerkend |
| Nominale diameter | 2.5 |
| Ingangssignaalopties | 4-20 mA (analoog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 3-7 bar |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Nauwkeurigheid | ≤ 0,25 % |
| Temperatuurbereik | -52 °C tot +85 °C (-62 °F tot +185 °F) |