| Type | De klep van de enige zetelcontrole |
|---|---|
| Maat | 3/4" ~ 12" |
| Drukclassificatie | ANSI-klasse 150 ~ 2500 |
| Lichaamsmateriaal | Koolstofstaal, roestvrij staal, legeringsstaal, duplex staal |
| Trimmateriaal | Roestvrij staal, legeringsstaal, dubbelstaal |
| Model | SVI2 AP-21113111 SVI2 AP-21123121 |
|---|---|
| Grootte | 3/4“ door 8“ |
| Aanbod | Pneumatische |
| Brandnaam | Masonelian |
| Gemiddelde temperatuur | -196 tot 425 °C |
| Type voorwerp van het apparaat | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw |
| Modelnummer | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protocol | HERT |
| Toepassing | Elektropneumatische kleppositionator |
| Modelnummer | Tzidc-200 |
|---|---|
| Toepassing | Elektropneumatische kleppositionator |
| Type voorwerp van het apparaat | ABB TZIDC-200 V2.2-HART |
| Protocol | HERT |
| type | Digitale positioner |
| Positioner Type | Electro-Pneumatic, Pneumatic |
|---|---|
| Step Function | 25% Step, 100% Step, User-defined Step |
| Maximale spanning | 30.0 VDC |
| Attachment | Pipe Or Wall Mounting |
| Product | Positioner |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Werkdruk | 2.7 bar (40 psig) ~ 12 bar (174 psig) |
| Structuur | Drukwijde druk |
| Producttype | Kleppositie |
| type | Controleklep |
|---|---|
| Toepassing | Algemeen |
| Merknaam | Fisher |
| Temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Modelnummer | 3582i |
| Brandnaam | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3730-3 Positioner |
| Producten | instelmechanisme |
| Communicatie | HART Communications |
| Beheerslus | 4 tot 20 mA |
| Communicatieplatform | In een deksel |
|---|---|
| Type | Digitale kleppositieer |
| Devel druk | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garantie | 1 jaar |
| Schaalmateriaal | Industriële aluminiumbehuizing |
| Toepassing | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Casting |
| Temperatuur van het medium | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Gemiddelde druk |
| Kracht | pneumatische |