| Productnaam | Slimme posititioner van ROTORK YTC ytc klep van de 3300 reeksen de elektrische controle met klep van |
|---|---|
| Merk | ROTORK |
| Model | Yt-3300 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | instelmechanisme |
| Verbindingen | Flanken |
|---|---|
| Controlesignaal | 4-20 mA |
| Type zitring | Kegelvormig, afgesloten met O-ring |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Inherente Kenmerken | Lineair |
| Trillingsweerstand | Volgens EN 837-1 |
|---|---|
| Temperaturen | -10°C tot 200°C (14°F tot 392°F) |
| Matrix L | legering/staal |
| Standaard | API600 ASME B16.34 |
| Versie | - Het is goed. |
| nominale diameter | DN15~DN600 |
|---|---|
| Basisfout | ± 1% |
| Voering | PFA, doorzichtig, gesmolten |
| Inherente Kenmerken | Lineair |
| Regelsignaal | 4-20 ma |
| Naam | Valtekteken 200 de klep van de bolcontrole met valtek-Bètainstelmechanisme en elektrische actuator v |
|---|---|
| Merk | Valtek |
| model | Teken 200 |
| Kleptype | Lineaire Controle |
| Subtype | Lineaire Bol/Hoek |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Stroom | Pneumatisch |
| Structuur | Controle |
| Stroombron | Pneumatisch, Hand |
| Handeling | Lineaire lente-terugkeer, |
| Product Name | Originele flowserve positioner UAS Logix 3200 MD pneumatische digitale ventiel positioner met veel v |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Bedrijfstemperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |
| Toepassing | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal, Aluminium |
| Temperatuur van media | Middelgrote Temperatuur |
| Druk | 0-10 Bar |
| Macht | Pneumatisch |
| Model | IP8000/8100 |
|---|---|
| Grootte | 3/4“ door 8“ |
| Aanbod | Pneumatisch |
| Brandnaam | SMC |
| Spanning | AC/gelijkstroom 220V, AC 380V, enz. |
| Toepassing | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Casting |
| Temperatuur van de media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Gemiddelde druk |
| Kracht | Pneumatische |