| Invloed op de temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
|---|---|
| huisvestingsmaterialen | Polyphthalamide (PPA) |
| Modelnummer | 3725 |
| Gevoeligheid | ≤ 0.1% |
| Grade van bescherming | IP66 |
| Modelnummer | ND9000 |
|---|---|
| Olie klasse | 3 |
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Acterentype | Kies/Dubbel uit |
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg -3,4 kg |
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Leveringsmacht | 4-20 mA |
| Spanning max. | 30VDC |
| Modelnummer | ND9000 |
|---|---|
| Olie klasse | 3 |
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Acterentype | Kies/Dubbel uit |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gevoeligheid | ≤ 0.1% |
| Hysterese | ≤ 0,3% |
| huisvestingsmaterialen | Polyphthalamide (PPA) |
| Invloed op de temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | DVC2000 |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 185 ° F (-50 ° C tot 85 ° C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per PSI -eenheid |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% volledige spanwijdte |
| Temperatuureffect | <0,005% /° F typisch; -40 ° F tot 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Goedkeuringen | Ex ia / Ex nA: ATEX, IECEx, INMETRO |
| Verpakking Details | Doos + houten krat + beschermende verpakking |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Goedkeuringen | Ex ia / Ex nA: ATEX, IECEx, INMETRO |
| Verpakking Details | Doos + houten krat + beschermende verpakking |
| Product Name | China Pneumatische Regelklep met Klepbesturing Fisher DVC6205+DVC6215 Externe Slag Sensor Gesplitst |
|---|---|
| Merken | Fisher Emerson |
| Model | Fisher DVC6205+DVC6215 |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Positioner |