| Temperatuur van de media | Lage temperatuur |
|---|---|
| Lichaamsontwerp | Kort patroon |
| Air Supply | 1.4 tot en met 6.0 bar |
| Aanhangsel | Buizen- of wandbevestiging |
| Bedieningsmedia | Lucht/Gas/Vloeistof |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
|---|---|
| Vochtigheidsgrenzen | 100% non-condensing relatieve vochtigheid |
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Communicatieplatform | HART |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Model | PPA800 |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten karton |
| Levertijd | 2-3 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 99 |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Type pneumatische aansluiting | 0.25 inch 18 NPT G 1/4 |
| Veiligheidsniveau | SIL 3 |
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inputdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Type pneumatische aansluiting | 0.25 inch 18 NPT G 1/4 |
| Veiligheidsniveau | SIL 3 |
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Type pneumatische aansluiting | 0.25 inch 18 NPT G 1/4 |
| Veiligheidsniveau | SIL 3 |
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Olie klasse | 3 |
|---|---|
| Modelnummer | ND9000 |
| Huismateriaal | Aluminium OF roestvrij staal |
| Gewicht | 1.8kg-8.6kg |
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pneumatische verrichting | Single Acting Dubbel Acting |
| Modelnummer | SRI990 |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pneumatische verrichting | Single Acting Dubbel Acting |
| Modelnummer | SRI990 |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |