| Ingangsbescherming | IP66 |
|---|---|
| Invoersignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| Huismateriaal | Aluminium |
| Acterentype | Kies/Dubbel uit |
| Lineariteit | ± 0,5% F.S. |
| Ingangsbescherming | IP66 |
|---|---|
| Invoersignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| Huismateriaal | Aluminium |
| Acterentype | Kies/Dubbel uit |
| Lineariteit | ± 0,5% F.S. |
| Ingangsbescherming | IP66 |
|---|---|
| Invoersignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| Huismateriaal | Aluminium |
| Acterentype | Kies/Dubbel uit |
| Lineariteit | ± 0,5% F.S. |
| Ingangsbescherming | IP66 |
|---|---|
| Invoersignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| Huismateriaal | Aluminium |
| Acterentype | Kies/Dubbel uit |
| Lineariteit | ± 0,5% F.S. |
| temperatuur van media | Lage temperatuur |
|---|---|
| Lichaamsontwerp | Kort patroon |
| Luchttoevoer | 1.4 tot en met 6.0 bar |
| Bijlage | Buizen- of wandbevestiging |
| Bedieningsmedia | Lucht/Gas/Vloeistof |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM |
| Modelnummer | 3200MD |
| Temperatuur van media | Lage temperatuur |
| Toepassing | Algemeen |
| Levering van stroom | Loop-aangedreven, 4- 20 mA |
|---|---|
| Hlysterese | < 0=""> |
| Supply pressure | 1 4 8 bar / 20-115 psi |
| Luchtkwaliteit | Acc. volgens ISO 8573-1 |
| Beschermingsklasse | IP66, Nema 4x |
| Uitgangsmodules | P/P (3-15 psi) of I/P (4-20 Ma; Optioneel 10-50 Ma) |
|---|---|
| Lever druktolerantie | Tot 150 psi zonder externe regulator |
| Schok- en trillingsbehandeling | Tot 2 g en 500 Hz trillingsfrequentieondersteuning |
| Signaal split bereik | 2-, 3- of 4-weg splitbereik |
| Luchtverbruik | ~ 0,25 SCFM (stabiele toestand) / tot 0,31 SCFM (I / P -module) |
| Communicatieplatform | In een deksel |
|---|---|
| Type | Digitale kleppositieer |
| Devel druk | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal van de schaal | Industriële aluminiumbehuizing |
| Naam van het product | Masonelian 21000-serie bolkleppen met SVI2 21123121 klepstandsteller en 87/88 actuator |
|---|---|
| Model | 21000 |
| Grootte | 3/4“ door 8“ |
| Levering | Pneumatisch |
| Brandnaam | Masonelian |