| Productnaam | Chinese pneumatische regelklep met Samson 3730 3731 klepstandsteller en 3963 magneetventiel met voor |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | 3730 3731 Valve positioner |
| Matriaal | Legering/staal |
| Koppel | 34 ~ 13500 nm |
| Productnaam | Chinese Globe-regelklep met Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Kleppositioner en Tissin TS300 TS |
|---|---|
| Model | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| Maat | 3/4 "tot 8" |
| Levering | Pneumatisch |
| Merk | Masonelisch |
| Productnaam | Chinese Globe-regelklep met Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Kleppositioner en Tissin TS300 TS |
|---|---|
| Model | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| Maat | 3/4 "tot 8" |
| Levering | Pneumatisch |
| Merk | Masonelisch |
| Type | Balgafdichting Regelklep met enkele zitting |
|---|---|
| Maat | 3/4" ~ 8" |
| Drukclassificatie | ANSI-klasse 150 ~ 1500 |
| Lichaamsmateriaal | Koolstofstaal, roestvrij staal, legeringsstaal, duplex staal |
| Trimmateriaal | Roestvrij staal, legeringsstaal, dubbelstaal |
| Type | Balgafdichtingsmofregelklep |
|---|---|
| Maat | 1-1/2" ~ 12" |
| Drukclassificatie | ANSI-klasse 150 ~ 1500 |
| Lichaamsmateriaal | Koolstofstaal, roestvrij staal, legeringsstaal, duplex staal |
| Trimmateriaal | Roestvrij staal, legeringsstaal, dubbelstaal |
| Ladingsimpedantie | Max. 6,3 V (overeenkomend met 315 Ω bij 20 MA) |
|---|---|
| Modelnummer | 3725 Positioner |
| Grade van bescherming | IP 66 |
| Externe delen | Roestvrij staal 1.4571 en 1.4301 |
| Gewicht | Ongeveer 0,5 kg. |
| Aard van de aandrijver | 160 Cm2 · 320 Cm2 |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤0.25% |
| Communicatieprotocol | HART |
| Resolutie | ≤ 0,25% |
| Connectin | 1/4 NPT |
| Modelnummer | SVi1000 Digitale Valve Positioner |
|---|---|
| Bescherming | IP66 en NEMA 4X |
| Gewicht | 2KG |
| Vereiste conformiteitsspanning | 9 Vdc bij 20 MA; 11 Vdc bij 4 MA |
| Elektroverbinding | Één 1/2NPT-wijfje |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |