| Inputsignaal | Elektrisch |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 4-20 DOCTORANDUS IN DE LETTERENhert |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Product name | Samson 3241 Pneumatic control valve with Fisher 3582i digital positioner |
|---|---|
| Brand | SAMSON |
| Model | 3222 series |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Size | 2-12 inch |
| Afwijking | ≤ 1% |
|---|---|
| Media | Gas |
| Signaalbereik | 4 tot 20 ma |
| De richting van de actie | Omkeerbaar |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| Brandnaam | SAMSON |
|---|---|
| Model | Elektropneumatische positioner 3730-3 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Communicatie | HARD Communicatie |
| Beheerslus | 4 tot 20 mA |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Brandnaam | SAMSON |
|---|---|
| Model | Elektropneumatische positioner 3730-3 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Communicatie | HARD Communicatie |
| Beheerslus | 4 tot 20 mA |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Actie | Kies/Dubbel uit |
|---|---|
| Invoersignaal / kenmerkend | 4 tot 20, 4 tot 12, 12 tot 20 MA DC / lineair |
| Garantie | 1 jaar |
| Luchtlevering | 140 tot en met 700 KPa |
| Vermogen | Nieuw |
| Inputsignaal | 20-100,20-60,60-100 kPa |
|---|---|
| Bijlage | Weerbewijs |
| Garantie | 1 jaar |
| Luchtlevering | 140 tot en met 700 KPa |
| Vermogen | Nieuw |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inputdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |