| Toepassing | Elektropneumatische kleppositionator |
|---|---|
| Type voorwerp van het apparaat | ABB TZIDC-200 V2.2-HART |
| Modelnummer | Tzidc-200 |
| type | Digitale positioner |
| Protocol | HERT |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
|---|---|
| De waaier van het inputvoltage | 10-30V (Ex Ia) / 18-30V (Ex D) / 17V-30V |
| Mededelingen | 4-20mA-lus aangedreven door - HART Communications |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2 Ap-21123121 |
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 185 ° F (-50 ° C tot 85 ° C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per PSI -eenheid |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% volledige spanwijdte |
| Temperatuureffect | <0,005% /° F typisch; -40 ° F tot 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Vermogen | Nieuw |
|---|---|
| Inputsignaal | 4~20mADC |
| Gewicht | 3.0kg ((zonder drukmeterblok), 3.3kg ((met drukmeterblok) |
| Modelnummer | 5000 kgp |
| Uitgang van de positiesender | 4~20mADC |
| type | Digitale positioner |
|---|---|
| Protocol | HERT |
| Vermogen | Nieuw |
| Toepassing | Elektropneumatische kleppositionator |
| Type voorwerp van het apparaat | ABB TZIDC-200 V2.2-HART |
| Toegangsbescherming | IP66 |
|---|---|
| Invoersignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| Huismateriaal | Aluminium |
| Acterentype | Kies/Dubbel uit |
| Lineariteit | ± 0,5% F.S. |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Condition | New And Origin |
| Certifications | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Natural Gas Certified |
| Warranty | one year |
| Productnaam | visr 3582i |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Leveringsmedia | Lucht |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2 Ap-21123121 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
| Toegangsbescherming | IP66 |
|---|---|
| Invoersignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| Huismateriaal | Aluminium |
| Acterentype | Kies/Dubbel uit |
| Lineariteit | ± 0,5% F.S. |