| Modelnummer | ND7000 |
|---|---|
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Spanning max. | 30VDC |
| Uitgangssignaal | 4-20 MA |
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 185 ° F (-50 ° C tot 85 ° C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per PSI -eenheid |
| ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% volledige spanwijdte |
| Temperatuureffect | <0,005% /° F typisch; -40 ° F tot 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA |
|---|---|
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Spanning max. | 30VDC |
| Gewicht | 10,8 kg -3,4 kg |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
|---|---|
| Leveringsmedia | Lucht |
| Diagnostiek | - Nee, niet echt. |
| Veiligheidscertificatie | NUL |
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
| Outputsignaal | 0 tot 10 V, RB = 1 KΩ |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Inputsignaal | 0 tot 10 V, Ri = 20 KΩ · 0 tot 20 MA, Ri = 50 Ω |
| Omringend | 0 tot 50 °C |
| Bewaarplaats | ¥20 tot +70 °C |
| Modelnummer | ND9000 |
|---|---|
| Olie klasse | 3 |
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Acterentype | Kies/Dubbel uit |
| Modelnummer | ND9000 |
|---|---|
| Olie klasse | 3 |
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Acterentype | Kies/Dubbel uit |
| Productnaam | Slimme posititioner van ROTORK YTC ytc klep van de 3300 reeksen de elektrische controle met instelme |
|---|---|
| Model | Yt-3300 |
| Merk | YTC |
| Inputsignaal | 4 tot 20 mA gelijkstroom |
| Leveringsdruk | 0.14~0.7Mpa |
| Productnaam | samson besturingsklep met positioner 3766,3767 valve positioner |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | XYZ-123 |
| Matriaal- | Legering/staal |
| Koppel | 34 ~ 13500 nm |
| Product name | Chinese Globe Control Valve with Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Valve Positioner and Tissin TS300 TS305 Filter Regulator |
|---|---|
| model | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| grootte | 3/4“ door 8“ |
| Aanbod | Pneumatisch |
| Merk | Masonelian |