| Modelnummer | ND7000 |
|---|---|
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Spanning max. | 30VDC |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA |
| Modelnummer | ND7000 |
|---|---|
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Spanning max. | 30VDC |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pneumatische verrichting | Single Acting Dubbel Acting |
| Modelnummer | SRI990 |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pneumatische verrichting | Single Acting Dubbel Acting |
| Modelnummer | SRI990 |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Modelnummer | SRD991 |
| Pneumatische verrichting | Single Acting Dubbel Acting |
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 185 ° F (-50 ° C tot 85 ° C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per PSI -eenheid |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% volledige spanwijdte |
| Temperatuureffect | <0,005% /° F typisch; -40 ° F tot 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 185 ° F (-50 ° C tot 85 ° C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per PSI -eenheid |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% volledige spanwijdte |
| Temperatuureffect | <0,005% /° F typisch; -40 ° F tot 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 185 ° F (-50 ° C tot 85 ° C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per PSI -eenheid |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% volledige spanwijdte |
| Temperatuureffect | <0,005% /° F typisch; -40 ° F tot 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 185 ° F (-50 ° C tot 85 ° C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per PSI -eenheid |
| ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% volledige spanwijdte |
| Temperatuureffect | <0,005% /° F typisch; -40 ° F tot 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| Leveringsmedia | Lucht |
| Modelnummer | 3582i |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Gegevensinterface | Draadloos |