| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2 Ap-21123121 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2-21113111 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2-21113111 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2-21113111 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2-21113121 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2-21113121 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
| Volumecapaciteit | Standaardstroom |
|---|---|
| break | SD-versie Standard Diagnostiek |
| Elektronika | 4-20mA - Loop aangedreven |
| Modelnummer | SVI2-21123111 |
| LCD-interface / behuizing | Met scherm en knoppen |
| Lekkageklasse | Klasse IV, klasse V, klasse VI |
|---|---|
| Resolutie | ≤ 0,25% |
| Intrinsieke veiligheid | ATEX, STCC, GOST |
| Stroomcoëfficiënt (Cv) | 1.5 - 600 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Model | 3200MD |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 3-7days |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 999 |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
|---|---|
| Communicatieplatform | HART |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
| Productnaam | SVI1000 |
| 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) | nieuw en van oorsprong |