| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | SRD991 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van de media | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | ND 9000 |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Minimaal signaal | 3.6 mA |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Uitgangssignaal | Luchtdruk tot 145 psig (10 bar) |
| Beschermingscategorie | IP66/IP67 |
| Stroomvoorziening | 24 V gelijkstroom |
| Diagnostische functies | Real-time klepgezondheidsmonitoring en prestatiediagnostiek |
| Warranty | 1 year |
|---|---|
| Temperature of Media | High Temperature |
| Air connections | G or NPT |
| Input signal | 4-20 mA DC |
| Linearity | <0.4% |
| Verpakking Details | Kartonnen doos + bescherming |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 500 eenheden per jaar |
| Plaats van herkomst | Verenigde Staten |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Opzettend Type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Inputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |