| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| De Media van Rangeof van de afzetdruk | 0 tot 150 psig/0 tot 10,3 bar |
| Materiaal | Aluminium, Roestvrij staal |
| Eigenschappen | Bellen Strakke Afsluiting, Geen Luchtconsumptie |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Brandnaam | visser |
|---|---|
| Model | DVC6200 |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Diagnostiek | - Jawel. |
| Inputsignaal | Elektrisch |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Inputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Communicatieprotocol | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Voeding | 4-20 ma |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | -58 tot 185° F (-50 tot 85° C) |
| Diagnostiek | Ja |
| Mededeling | Hart revisie 5 of 7 protocol |
| Luchttoevoerdruk | 20 tot en met 150 psi max. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gewicht | 2 kg |
| Beëindiging | Screw-type terminals |
| Facultatieve Outputsignalen | 4 tot 20 mA de Positie brengt opnieuw over |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | ND 9000 |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Minimaal signaal | 3.6 mA |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur, lage temperatuur, gemiddelde temperatuur, normale temperatuur |
|---|---|
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Mate van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 ma |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |