| Haven | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewicht: Ong. 3582: 2,5 kg/set (5,5 ponden) 3582 |
| Levering vermogen | 100 Reeks/Reeksen per Week |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Fisher |
| Instellingspunt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Communicatie | HART® veldcommunicatieprotocol |
| Communicatieprotocol | HART 7 |
|---|---|
| Maximumoutputdruk | 145 psig |
| Werktemperatuur | Standaard temperatuur, extreme temperatuur |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Invoersignaal | 4-20 mA DC, 24 VDC |
| Communicatieprotocol | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20mA nominaal |
|---|---|
| Maximale luchttoevoerdruk | 7bar g |
| Minimale luchtdruk | 1.4 bar g |
| Werktemperatuur | -10°C - 80°C |
| Minimaal invoersignaal (loop-aangedreven) | 3.6mA |
| Naam van het product | ANSN-klep van de versiebr26e de Pneumatische controle met Klasse 150 aan Klasse 300 drukclassificati |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | BR pneumatische 26e - - ANSI |
| Matrial | legering/staal |
| KLEPstijl | Kogelkraan |
| Productnaam | Slimme posititioner van ROTORK YTC ytc klep van de 3300 reeksen de elektrische controle met klep van |
|---|---|
| merk | ROTORK |
| Model | Yt-3300 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | instelmechanisme |
| Naam van het product | Samson Pneumatische de controleklep van de 3221 reeksenbol met het instelmechanisme van de VISSERS35 |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | 3221 reeksen |
| Matrial | legering/staal |
| KLEPstijl | Globe afsluiter |
| Naam van het product | samson besturingsklep met positioner 3766,3767 valve positioner |
|---|---|
| Brandnaam | SAMSON |
| Model | XYZ-123 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Torsen | 34~13500Nm |
| Naam van het product | Samson 3241、 3241-1、 3241-7 Pneumatische controleklep met instelmechanisme van de VISSERSdvc2000 358 |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | 3241、 3241-1、 3241-7 |
| Matrial | legering/staal |
| KLEPstijl | Globe afsluiter |