| Productnaam | Chinese Globe-regelklep met Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Kleppositioner en Tissin TS300 TS |
|---|---|
| Model | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| Maat | 3/4 "tot 8" |
| Levering | Pneumatisch |
| Merk | Masonelisch |
| Productnaam | Chinese pneumatische besturingsklep met FOXBORO SRI990 klep positioner en pneumatische klep actuator |
|---|---|
| Merken | FOXBORO |
| Model | ROM |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Verstuiver |
| Product Name | Pneumatische kogelkranen met Korea Original Tissin TS800/TS805 Serie Intelligente Smart Positieregel |
|---|---|
| Merken | Tissin |
| Model | TS800 |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Positioner |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Temperaturen | -10°C aan 200°C (14°F aan 392°F) |
| Druk | klasse 150 |
| naam | Van de het roestvrije staalklep AKH3 van Flowservekogelkleppen de controleklep met het instelmechani |
| model | AKH3 |
| naam | Van de het roestvrije staalklep AKH2A van Flowservekogelkleppen de controleklep met het instelmechan |
|---|---|
| merk | Atomac |
| model | AKH2A |
| Subtype | Gevoerd |
| Kleptype | Kogelkraan |
| NAAM | Klep van de de kleppen de Grote Maximum BX2001 controle van vlinderl met het digitale instelmechanis |
|---|---|
| Model | Maximum BX2001 |
| Kleptype | Vleugelklep |
| Subtype | Dubbel-compensatie |
| Grootte | DN 50 tot 900 NPS 2 tot 36 |
| naam | De controleklep van Flowservekogelkleppen AMP3 met het instelmechanisme van de de controleklep van K |
|---|---|
| merk | Atomac |
| model | AMP3 |
| Subtype | Gevoerd |
| Kleptype | Kogelkraan |
| NAAM | Van de het roestvrije staalklep FK75M van Flowservekogelkleppen de controleklep met de klepinstelmec |
|---|---|
| Merk | Argus |
| Model | FK75M |
| Subtype | Het drijven |
| Kleptype | Kogelklep |
| naam | De controleklep van Flowservekogelkleppen HK35 met 3200MD-het instelmechanisme van de controleklep |
|---|---|
| Kleptype | Kogelkraan |
| model | HK35 |
| merk | Argus |
| Subtype | Tap-opgezet |
| naam | De controleklep van Flowservekogelkleppen FK76M met 3400MD-het instelmechanisme van de controleklep |
|---|---|
| Kleptype | Kogelkraan |
| model | FK76M |
| merk | NaF |
| Subtype | Tap-opgezet |