| Productnaam | Het Instelmechanisme van de controleklep |
|---|---|
| Model | Varieert |
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Werkende temperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |
| Productnaam | Chinese controleklep met van het de Klepinstelmechanisme TS600 van Tissin Slimme de Reeks pneumatisc |
|---|---|
| Merk | Tissin |
| Model | TS600 |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Ventieltype | De klep van de enige zetelcontrole |
|---|---|
| Verbindingsnorm | ANSI-klasse 150 / 300 / 600 |
| Lichaamsmateriaal | WCB / CF8 / CF8M / ander gelegeerd staal |
| Nominale maat | DN25 tot DN200 (1" tot 8") |
| Stroomkenmerk | Lineair / gelijk percentage / snelle opening |
| Productnaam | Het Instelmechanisme van de controleklep |
|---|---|
| Model | Foxboro SRI990 |
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Werkende temperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |
| Productnaam | Chinese controleklep met van het de Klepinstelmechanisme TS600 van Tissin Slimme de Reeks pneumatisc |
|---|---|
| Merk | Tissin |
| Model | TS600 |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Productnaam | Originele Flowserve positioner UAS Logix 3200 MD Pneumatische digitale kleppositioner met veel voorr |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 55 ° C (-4 tot 122 ° F) |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Naam van het product | Pneumatische Samson 3535 - - ANSI de Pneumatische klep van de controlebol met digitaal de klepinstel |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | 3535 - pneumatisch - ANSI |
| Matrial | legering/staal |
| KLEPstijl | Globe afsluiter |
| Naam van het product | BR 14b Pneumatische controleVleugelklep met digitaal de klepinstelmechanisme van FLOWSERVE 520MD en |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | BR pneumatische 14b - - ANSI |
| Matrial | legering/staal |
| KLEPstijl | Vlinderklep |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -29℃-120℃ |
|---|---|
| Operationeel drukbereik | ANSI-klasse 150 |
| Poortgrootte | 3/4''~8'' |
| Type | Gevoerde regelklep |
| Lichaamsmateriaal | WCB bekleed met F46 of PFA |