| Productnaam | Chinese pneumatische digitale regelklep met Fisher DVC6200 klepstandsteller met 67CFR filterregelaar |
|---|---|
| Merk | VISSER |
| Model | RSS |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Type | Met fluor gevoerde regelklep met enkele zitting |
|---|---|
| Voeringmateriaal | F46 PFA |
| Temperatuurbereik | -20~+120°C (F46); -40~+180°C (PFA) |
| Flens standaard | JB/T79.1 PN63 HG20592 |
| Verbindingstype | Flens RF FM |
| Verbindingen | Flanken |
|---|---|
| Inherente Kenmerken | Lineair |
| Materiaal | Nodular ductiel ijzer, warmtebehandeld |
| Basisfout | ± 1% |
| Temperatuurbereik | -196 tot 400°C |
| Acteren | Het verdubbelen van Acteren of Enig Acteren |
|---|---|
| Terugkoppeling | met koppel terug of terug zonder koppel |
| Slag | Slagwaaier |
| Verpakking Details | Vissers standaardverpakking, Gewicht: Ong. 3.5Kg/set |
| Levertijd | 6-8 weken |
| Typ van de klep | Regelklep |
|---|---|
| Type verbinding | Flanktype, interne draad, gelast |
| Controlesignaal | 4-20 mA |
| Inherente Kenmerken | Lineair |
| Toepassing | Verpakking met lage uitstoot van klieren |
| Productnaam | Datatransportbesturingklep |
|---|---|
| Type | Vleugelkleppen |
| Merknaam | Keystone |
| Model | F9 |
| Grootte | DN15 aan DN100 |
| Controlesignaal | 4-20 mA |
|---|---|
| Verbindingen | Flanken |
| Materiaal | Nodular ductiel ijzer, warmtebehandeld |
| Type zitring | Kegelvormig, afgesloten met O-ring |
| lekken | 0.01% X Nominale ventielcapaciteit |
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
|---|---|
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| Kracht | Pneumatische |
| Media | Gas |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Type voorwerp van het apparaat | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Modelnummer | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protocol | HERT |
| toepassing | Elektropneumatische kleppositionator |
| Protocol | HERT |
|---|---|
| Toepassing | Elektropneumatische kleppositionator |
| Type voorwerp van het apparaat | SIPART PS2 Valve Positioner |
| type | Digitale positioner |
| Modelnummer | SIPART PS2 Valve Positioner |