| Toepassing | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Druk | Middelgrote Druk |
| Kracht | Pneumatisch |
| Type | hogedruk hoekregelklep |
|---|---|
| 500A-ontwerp | Bovengeleide enkelzittende ongebalanceerde plug |
| 510A-ontwerp | Meertraps plugdrukgebalanceerde trim |
| Compatibiliteit van actuatoren | Pneumatische aandrijvingen met meerdere veren |
| Sollicitatie | Vloeistoffen met hoge temperatuur, hoge druk en hoge differentiële druk |
| Toepassing | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Afgietsel |
| Temperatuur van media | Middelgrote Temperatuur |
| druk | Middelgrote Druk |
| Macht | Pneumatisch |
| Werktemperatuur | -55°C aan +85°C |
|---|---|
| Signaal - Mededeling | HERT 7 over 4-20mA |
| Bouw / Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Modelnummer | SVI3 Digitale klep positioner |
| Pneumatische werking | Eenvoudig werkend, uitvalveilig, draaiend en lineair |
| Productnaam | Rotork YTC smart electro pneumatische klepstandsteller YT-3300 YT-3350 klepstandsteller regelklep kl |
|---|---|
| Merk | ROTORK YTC |
| Model | YT-3300 YT-3350 |
| Seat, Hoofdklep | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, achter-GLB, Lichaam | Messing, 303 Roestvrij staal, Roestvrij staal 316 |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Huismateriaal | Gegooid, poedergeverfd aluminium, roestvrij staal |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | < 0,05% Volle schaal |
| Maximumvoltage | 30.0 VDC |
| Stroomvoorziening | Twee draden, 4-20 MA 10,0 tot 30,0 VDC |
| Modelnummer | Logix 3200MD Digitale HART Positioner |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Pneumatics | Air or Sweet Natural Gas |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 4-20MA |
| Connections (Supply and Actuator) | 1/2" NPT |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5% Volledige lengte |
| Kleptype | Regelklep |
| Communicatieplatform | In een deksel |
|---|---|
| Type | Digitale kleppositieer |
| Devel druk | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal van de schaal | Industriële aluminiumbehuizing |