| De richting van de actie | Reversibel |
|---|---|
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Media | Gas, stoom, water |
| Veiligheidscertificatie | NUL |
|---|---|
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Inputsignaal | 3-15psi |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | 0-60℃ |
| Verbindingstype | Flens, Draad, Contactdoos |
| Materiaal | Aluminium, Staal, Roestvrij staal |
| Type | Pneumatisch |
| Vochtigheidswaaier | 0% aan (non-condensing) 95% |
|---|---|
| Communicatie Interface | HERT, FoxCom, rs-232, rs-485 |
| Outputstabiliteit | ±0.01% van Outputlezing per Uur |
| Facultatieve Toebehoren | Drukmodules, Temperatuursensoren, Communicatie Kabels, PC-Software |
| Levensduur batterij | Ong. 20 Uren Ononderbroken Gebruik bij 20 doctorandus in de letterenoutput |
| Deadbandaanpassing | Regelbare Deadband om Verschillende Toepassingen aan te passen |
|---|---|
| Digitale communicatie interface | Facultatieve RS485 Modbus RTU of de Interface van STICHTINGSfieldbus |
| Beveiligingsniveau | IP66 |
| Outputsignaal | 4-20mA gelijkstroom, HART Protocol, Enz. |
| Lokale vertoning | LCD Scherm het met 4 digits, dat Huidige Analoge Inputwaarde, Outputwaarde, Vastgestelde Waarde, en |
| Voeding | 12-42V gelijkstroom-Voeding |
|---|---|
| Lokale vertoning | LCD Scherm het met 4 digits, dat Huidige Analoge Inputwaarde, Outputwaarde, Vastgestelde Waarde, en |
| Beveiligingsniveau | IP66 |
| Digitale communicatie interface | Facultatieve RS485 Modbus RTU of de Interface van STICHTINGSfieldbus |
| Deadbandaanpassing | Regelbare Deadband om Verschillende Toepassingen aan te passen |
| Toebehoren | Overbelastingsbescherming, Handverrichting, Beschermende Dekking, en Overgangsplaat |
|---|---|
| Het plaatsen Nauwkeurigheid | Typisch ±0.5% |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40°C aan +85°C |
| Steun | Verticale of Opgeschorte Opzettende Opties |
| Voedingvoltage | 24VDC of 110-240VAC |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
| Garantie | Eén jaar |
| airconditioning | 0,082 tot 0,637 Nm3/u @ 4,1 bar |
|---|---|
| Temperatuur | -52°C tot 85°C (-61,6°F tot 185°F) |
| Materialen | Aluminium zonder koper, roestvrij staal |
| Herhaalbaarheid | ≤0.25% |
| Luchtkap | 30.6 Nm3/h @ 4,1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |