| Productnaam | samson Type 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 van instelmechanismeklep en digitaal instelmechanisme |
|---|---|
| Merk | Samson |
| Model | 3730 |
| Matriaal- | Het staal van aluminium/stainless |
| Stylus van de klep | Positioner |
| Type | PLC EtherCAT koppelmodule |
|---|---|
| Pakket | 100% origineel pakket |
| Werkspanning | 220 V |
| I/O aantal | 1, 16, 8, 32, 256, 64, 128 |
| Communicatie -interface | Modbus, CC-Link, Modubus, Profibus, I/O-link, CAN-bus, DeviceNet, EtherCAT, Rs485 |
| Devel druk | Bèta 5: 1,4-7 bar (20-100 psi) /Beta 7: 1,4-10 bar (20-150 psi) |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | Standaard: -40°C tot +85°C (-40°F tot +185°F) |
| Mededeling | HART 5/7, FF Foundation-veldbus (optioneel) |
| Applicatie -industrie | Klepbediening voor olie en gas, chemie en energiesector |
| Ingangsbescherming (IP) | IP66/67 (stof/waterdicht) |
| Invoersignaalbereik | 4-20 mA (gesplitst bereik minimale amplitude 8 mA) |
|---|---|
| Luchttoevoer | 20 tot 100 psig (regelen 5 tot 10 psi boven het veerbereik van de actuator) |
| Actuatorslag | 20 mm tot 150 mm of 55° tot 90° |
| Actie | Eenmalig optreden/uitval/dubbel optreden |
| Bedrijfstemperatuur | -4 °F tot +158 °F |
| Drukklasse | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde chemische stoff |
|---|---|
| Controlesignaal | 4-20 mA |
| Kritieke Dienst | Vuile dienstverlening, erosie |
| Gastoevoerdrukbereik | 140 tot en met 700 KPa |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
|---|---|
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Voorwaarde | Nieuw en oorsprong |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, NATUURGAS Certified |
| Garantie | Een jaar |
| Toepassing | ALGEMEEN |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Druk | Middelgrote druk |
| Macht | Pneumatisch |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Type | Digital valve positioner |
|---|---|
| Storage Temperature Limits | -58°F to 200°F (-50°C to 93°C) |
| Relative Humidity | 10 to 90% non-condensing |
| Supply Pressure Effect | 0.05% per psi |
| Valve type | Ball valve, butterfly valve, Check valve, Gate valve, globe valve, Diaphragm valve |
| customized support | OEM |
|---|---|
| Communication Protocol | HART, 4-20mA Analog |
| Input Signal | Electric |
| Max Outlet Pressure | 101 psig |
| Cardboard box + protection | Air, Non Corrosive Gas |