| Communicatieprotocol | Hart, 4-20MA analoog |
|---|---|
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Leveringsmedia | Lucht, niet -corrosief gas |
| Max uitlaatdruk | 101 psig |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Vochtigheidsgrenzen | 100% non-condensing relatieve vochtigheid |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste Steun | OEM, ODM, OBM |
| Toepassing | alle pneumatische actuators |
| Restrictor verhouding | regelbaar |
| Signaal - Mededeling | HERT 7 over 4-20mA |
| Productnaam | IMI STI slim instelmechanisme met high-precision digitaal-pneumatisch klepcontrolemechanisme met hog |
|---|---|
| Merk | IMI |
| Model | STI |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | drukregelaars |
| Product Name | Original flowserve positioner UAS Logix 3200 MD pneumatic digital valve positioner with lot of stock |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| Temperature of Media | High Temperature |
| Pressure | High Pressure |
| Operating Temperature | -20 to 55°C (-4 to 122°F) |
| Hysterese | ≤ 0,3 % |
|---|---|
| Mate van bescherming | IP66 |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Statische vernietigingsgrenzen | 100mA |
| Signaalbereik | 4 tot 20 ma |
| Productnaam | pneumatische onderdelen ROTORK YTC SPTM-V6 SPTM-65V Smart Position Transmitter voor klep |
|---|---|
| Merk | ROTORK YTC |
| Model | SPTM-V6 SPTM-65V |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Productnaam | pneumatische onderdelen ROTORK YTC SPTM-V6 SPTM-65V Smart Position Transmitter voor klep |
|---|---|
| Merk | ROTORK YTC |
| Model | SPTM-V6 SPTM-65V |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 4-20 DOCTORANDUS IN DE LETTERENhert |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 4-20 DOCTORANDUS IN DE LETTERENhert |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |