| Producten | Positioner |
|---|---|
| Universeel ontwerp | Lineaire of roterende toepassingen |
| Certificering van gevaarlijke gebieden | ATEX / FM / CSA / IEC Intrinsic |
| Verf | Grijze polyurethaan (categorie C4 volgens ISO 12944-2) |
| Hoofdstuk | Aluminium ASTM 360 |
| Verwijderde positie sensor | kOhms 1 |
|---|---|
| Producten | Positioner |
| Omgevingstemperatuurgrenswaarden | -50 °C tot 85 °C (-58 °F tot 185 °F) |
| Stroomvoorziening | Afgenomen van 4-20mA |
| Valve-instellingspunt | 4-20mA, 450 Ohm Invoerweerstand |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
| Garantie | Eén jaar |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
|---|---|
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Gegevensinterface | bedraad |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
|---|---|
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Voorwaarde | Nieuw en oorsprong |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, NATUURGAS Certified |
| Garantie | Eén jaar |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Maximale uitlaatdruk | 145 psig |
| Ingangssignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Hartinfarct | 10 ~ 150 mm (lineair type), 0 ~ 900 (roterend type) |
| Devel druk | 0,14-0,7 MPa (1,4-7 bar) |
| Luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4, G1/4 |
| Maatverbinding | PT1/8, NPT1/8 |
| Productnaam | kogelklepkoso pneumatische kleppen 310K op 6300RC, 6500RA, 7300RB-actuator voor de aan-uit- dienst, |
|---|---|
| Merk | KOSO |
| Model | 310K |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Attachment | Pipe or wall mounting |
|---|---|
| Mounting position | Upright, condensate drainage downwards |
| Ambient temperature | -40 … +60°C |
| Material | Steel |
| Weight, approx. | 1.8 kg |
| Valve-instellingspunt | 4-20mA, 450 Ohm Invoerweerstand |
|---|---|
| Huismateriaal | Aluminium |
| De opening | DN 4.0 |
| Herhaalbaarheid | ± 0,1% |
| Grade van bescherming | IP 54 |