| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Product Name | Fisher DVC6200 SIS Valve Positioner |
|---|---|
| Gegevensinterface | Wiredz |
| Ingangssignaal | Elektrisch, Pneumatisch |
| Positiecontrole | Aan/uit, modulatie, besturing, monitoring, partiële slagtest |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA |
|---|---|
| Montagepositie | Verticaal, condensat afvoer naar beneden |
| Gebiedsclassificatie | Gebiedsclassificatie |
| Vervoerkracht | 4 tot 20mA, lusgevoed |
| Stroombron | Lokaal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
|---|---|
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Procescontrole | Stroom, druk, temperatuur, niveau |
| Product Name | Neles ND7000 ND9000-serie digitale ventiel positioner |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| type van de klep | Regelklep |
| Type | Pneumatische diafragma -actuator |
|---|---|
| Werkdruk | 3.0 - 4.2 bar /44 - 60 psi |
| Stoten uit | 1890 - 22800 N / 424 - 5125 lb.f |
| Serie | VD - lineair enkelacteren |
| Temperatuurbereik | -55 ...+85 ° C / -67 ...+185 ° F |
| Versieringsstijl | Kooiplug met geboord gat |
|---|---|
| Nominale maat | DN15 tot DN400 (1/2" tot 16") |
| Hogedrukgrootte | DN25 tot DN200 (1" tot 8") |
| Stroomkenmerk | lineair of gelijk percentage |
| Type aandrijving | Pneumatische diafragma -actuator |
| Type | PD DVC6200 |
|---|---|
| Communicatie Protocol | HERT 4-20 mA |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnose | heb |
| Inputsignaal | Elektro |
| Productnaam | Rosement 248 644 3144 Temperatuurzender met partij van voorraad |
|---|---|
| Model | 248 644 3144 |
| Drukclassificatie | Klasse 125 aan Klasse 300 |
| Merk | ROSEMENT |
| levering | Pneumatisch |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |