| Nominale druk | PN1,6~42MPa ANSI 150~2500LB |
|---|---|
| Inherente Kenmerken | Lineair |
| Temperatuurbereik | -196 tot 400°C |
| Toepassing | Verpakking met lage uitstoot van klieren |
| nominale diameter | DN15~DN600 |
| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
|---|---|
| Leveringsmedia | Niet corrosief gas |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Devel druk | 1,4 tot 6 bar (20 tot 90 psi) |
|---|---|
| Permanent. bedrijfsspanning | 9 tot 32 V DC, voeding via buslijn |
| Hysterese | ≤ 0,3% |
| Gevoeligheid | ≤ 0.1% |
| Toegestane omgevingstemperatuur | -40 tot +80 °C, met metalen kabelwartel |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
|---|---|
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Diagnostiek | Ja |
| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Grootte | DN15 tot DN300 |
| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Grootte | DN15 tot DN300 |
| Verpakking Details | kartonnen/houten kistverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 6-8 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 800 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Certificeringen | ATEX, CUTR |
|---|---|
| Diagnostiek (Fisher 377) | Nee |
| Ingangssignaal | Pneumatisch |
| Maximale uitlaatdruk | 150 PSIG |
| Montagetype | Actuator Mount |
| Type | V-type regelklep |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal | Koolstofstaal, roestvrij staal, legeringsstaal, duplex staal |
| Trimmateriaal | Roestvrij staal, legeringsstaal, dubbelstaal |
| Face to face | ISA S75.04 (ANSI-klasse 150~600) |
| Geveltype van zeehonden | WF, WJ, RF, RTJ, FF |