| Trimgroottes | 3 "tot 24" (80 tot 600 mm) |
|---|---|
| Pijpgrootte | 3 "tot 48" (80 tot 1200 mm) |
| Beoordelingen en verbindingen | Flens: ANSI 150 - 2500 UNI -DIN 10 - 400; gelast: BW |
| Lichaamsmaterialen | koolstofstaal; chroommoly |
| Actuators | Model 87/88 multi-spring diafragma; Model 37/38 Spring -diafragma; cilinder |
| Type | drievoudige compensatievleugelklep |
|---|---|
| Maat | 3 "~ 120" |
| Drukclassificatie | ANSI-klasse 150 ~ 2500 |
| Lichaamsmateriaal | Koolstofstaal, roestvrij staal, duplexstaal |
| Afdichtingsringstructuur | Metaalgrafiet, metaal PTFE, metalen ring |
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
|---|---|
| Modelnummer | 3582i |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Veiligheidscertificatie | NUL |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
|---|---|
| Leveringsmedia | Lucht |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Modelnummer | 3582i |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Nauwkeurigheid | 0,025% Hoogtepunt - schaal |
|---|---|
| Outputstabiliteit | ±0.01% van Outputlezing per Uur |
| Communicatie Interface | HERT, FoxCom, rs-232, rs-485 |
| Vertoning | LCD Vertoning, 2 Lijnen X 16 Karakters |
| Gewicht | Ong. 300g |
| Torsiewaaier | 10 Nm tot 32 000 Nm |
|---|---|
| Bescherming van zeehonden | IP68 |
| Uitgangssnelheid | 4 tot 180 Rpm |
| Omgevingstemperatuur | - 30 °C tot +70 °C |
| Versie voor langere looptijd | S2 - 30 minuten werk |
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58° F aan 185° F (- 50° C aan 85° C) |
|---|---|
| Het Effect van de leveringsdruk | 0,05% per Psi-Eenheid |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% Volledige Spanwijdte |
| Temperatuureffect | < 0=""> |
| Materialen voor het lichaam | Koolstofstaal |
|---|---|
| werkende waaier | -10 tot +114 % |
| Nominale reizen | 7.5/15/30 |
| Modelnummer | TS800 |
| Openingshoek | 24 tot 100° |
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58° F aan 185° F (- 50° C aan 85° C) |
|---|---|
| Het Effect van de leveringsdruk | 0,05% per Psi-Eenheid |
| maatwerk ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% Volledige Spanwijdte |
| Temperatuureffect | < 0=""> |
| Standaard werkende temperatuur | -20°C tot 70°C, aangepast bereik op aanvraag beschikbaar |
|---|---|
| Bedrijfsdruk | 3-7 bar, ontwerpdruk tot 10 bar |
| Materiaaloptie behuizing 1 | Gelakt RAL 7001 aluminium |
| Behuizingsmateriaal Optie 2 | Roestvrij staal 316 |
| Pilotsignaalverbinding | ND 1/4" |