| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Inputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | SRD991 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Montagetype | Integraal gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet -corrosief gas |
| Procescontrole | Stroomdruk Temperatuurniveau |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Inputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Grootte | 1/2 |
|---|---|
| Verwarmingsjas | Klasse 150 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Bepaling van de druk | Klasse 125 tot 300 |
| Temperatuurbereik | -320 tot +842 °F (-196 tot +450 °C) |
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Verpakking Details | Doos + houten krat + beschermende verpakking |
| Productnaam | Topworx PD -serie Smart Valve Positioner |
|---|---|
| Configureerbare alarmen | (PD100) Nee; (PD200) Ja |
| Luchtstoornisdruk | 2.8 tot 8 bar (40 tot 116 psi) |
| Actuatoractie | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Temperatuurbereik | -40 ° C tot +65 ° C (-40 ° F tot +149 ° F) |