| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC2000 |
| Inputsignaal | Elektrisch |
| Opzettend Type | Opgezette integraal |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van de media | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Levering van stroom | Loop-aangedreven, 4- 20 mA |
|---|---|
| Hlysterese | < 0=""> |
| Voedingsdruk | 1 14 8 bar / 20-115 psi |
| Luchtkwaliteit | Acc. volgens ISO 8573-1 |
| Beschermingsklasse | IP66, Nema 4x |
| Bescherming tegen binnendringing | IP66 |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Luchtverbruik | 0,3 SCFM (standaard); 0,075 SCFM (lage bloeding) @ 60 psi |
| Communicatieprotocol | Analog, Hart, Foundation Fieldbus, discrete I/O |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +85 ° C (-67 ° F tot +185 ° F) |
| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per psi |
| Isolatieweerstand | Meer dan 10 G Ohm bij 50% RH |
| Snelle tijdelijke burst | Geen effect bij 2 kV |
| relatieve vochtigheid | 10 tot 90% niet-condenserend |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Opzettend Type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Uitgangssignaal | Luchtdruk tot 145 psig (10 bar) |
| Beschermingscategorie | IP66/IP67 (stof- en waterdicht) |
| Voeding | 24 V gelijkstroom (minimaal 9,5 V voor analoge besturing, 10 V voor HART) |
| Precisiteit | ±0,50% van de outputspanne (onafhankelijke lineariteit) |